Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sromowce Wyżne - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 499 000 zł1 400 m² 1 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Wyjątkowa inwestycja W sercu pienin miejsce, które zachwyca Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość inwestycyjna położona w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski w Sromowcach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Bukowina Tatrzańska(Sromowce Wyżne + 19 km)

3 825 000 zł210 m² 18 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 964 m²

Gotowy biznes na wynajem 3 domy W bukowinie tatrzańskiej inwestycja premium W sercu podhala Na sprzedaż kompleks 3 domów W bukowinie tatrzańskiej w pełni przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bukowina Tatrzańska(Sromowce Wyżne + 19 km)

3 500 000 zł270 m² 12 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Willa Nietota to wyjątkowy, drewniany dom z 1936 roku, położony w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej. Usytuowana wysoko na wzgórzu, z panoramicznym widokiem na Tatry, oferuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bukowina Tatrzańska(Sromowce Wyżne + 19 km)

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Są domy, które mają metraż. I są takie, które mają historię, duszę i klimat, którego nie da się odtworzyć nową budową. Ta nieruchomość to właśnie dawna Chaładynówka obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szlachtowa(Sromowce Wyżne + 14 km)

1 990 000 zł235 m² 8 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Wyjątkowy dom premium w Pieninach gotowy biznes i prywatna oaza spokoju Na sprzedaż oferujemy komfortowy, całoroczny dom o powierzchni 235 m , położony na 8,5-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grywałd(Sromowce Wyżne + 5 km)

3 900 000 zł756 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 133 m²

Budynek Z apartamentami na sprzedaż grywałd, pieniny | nieruchomość inwestycyjna Z widokiem na tatry Na sprzedaż nowoczesny budynek z apartamentami w Grywałdzie, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Murzasichle

Murzasichle(Sromowce Wyżne + 25 km)

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomość położona na granicy Poronina / Murzasichla, adres Majerczykówka 1. Nieruchomość zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 300 m2 (90 m2 na kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Szczawa

Szczawa(Sromowce Wyżne + 23 km)

999 000 zł59,06 m² 16 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakończenie inwestycji koniec roku 2027 Przedsprzedaż wyjątkowa cena 999 000 zł - gotowy wykończony dom + sauna+ balia+ 2 miejsca postojowe + ogrodzenie Wyjątkowa oferta sprzedaży domu całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nadmłynówka

Nowy Targ(Sromowce Wyżne + 24 km)

2 500 000 zł188,74 m² 13 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 577m2. zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 188,74m2. wraz z budynkiem gospodarczym. ul. Nadmłynówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Jarek

Krościenko nad Dunajcem(Sromowce Wyżne + 8 km)

349 900 zł133 m² 2 630,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom do remontu z widokiem na góry, dom Z widokiem na pieniny | potencjał inwestycyjny | blisko lasu Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m Powierzchnia działki: 636.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Krzywa

Nowy Targ(Sromowce Wyżne + 24 km)

2 700 000 zł276 m² 9 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Do sprzedania budynek mieszkalno-usługowy, 276m2. powierzchni użytkowej. Nowy Targ, ul. Krzywa. Wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne na naszej stronie LOKALIZACJA: Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Sromowce Wyżne,małopolskie

2 499 000 zł1 400 m² 1 785 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 778 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij